Jak se lze zúčastnit průzkumu „Odolná rodinná firma 2020“?

Průzkumu Odolná rodinná firma 2020 se může zúčastnit každá česká rodinná firma, která splňuje definici rodinného podnikání. Projekt probíhá v období od 18. 11. 2019 do 29. 2. 2020. Průzkumu se lze zúčastnit pouze offline formou, a to vyplněním staženého pdf dotazníku či dotazníku, který je přílohou prosincového čísla časopisu BE THE BEST. Tento dotazník je nutné zaslat elektronicky či fyzicky na kontaktní adresu dle přiložených instrukcí. Více o projektu se dozvíte v rozhovoru s duchovním otcem projektu Janem Pavelkou.

Získejte dotazník

Dotazník lze získat v elektronické podobě na tomto odkaze, či ve fyzické podobě jako přílohu časopisu BE THE BEST. Dotazník vám také rádi zašleme po vyžádání na adrese info@asociacerf.cz.

Vyplňte a zašlete nám dotazník

Dotazník se soustředí na klíčové oblasti struktury a vztahů, které jsou specifické pro rodinnou firmu. Dotazník můžete zaslat v digitální či fyzické podobě podle připojených instrukcí.

Získejte individuální rating

Dotazník je navržený tak, aby pomohl na základě algoritmu vyhodnotit odolnost a připravenost jednotlivých oblastí vaší rodinné firmy. V případě zájmu si s Vámi rádi smluvíme schůzku.

Získejte jedinečný pohled na sílu českých rodinných firem

Výsledkem průzkumu bude ucelená expertní zpráva o stavu českých rodinných firem pro rok 2020. Zprávu lze od 1. 5. 2020 získat na tomto webu, zároveň bude zaslána každému účastníkovi průzkumu.